Fenwick's Polska

Akcja dla Romka

W życiu otrzymujesz dokładnie to czym obdarzasz innych – dlatego nie wystarczy tylko brać, trzeba coś od siebie dać!

Symboliczna złotówka od sprzedaży preparatów rowerowych marki Fenwick’s, opieczętowane skarbonki wyeksponowane w profesjonalnym serwisie rowerowym – Aj’s Cycle Workshop, podczas każdej z edycji Bike Maraton, oraz wszędzie tam gdzie Mr Fenwick’s się pojawia. Integracja SsangYong, Maratonów Kresowych, SK Bank Mazovia MTB Maraton, MTB Uphill Beskidy, Bike Adventure i Via Carpatia w sprawie dla Romka chorego na stwardnienie rozsiane. Poznaj Romka i jego historię. Z podziękowaniem i wiarą w powodzenie akcji „Maratony MTB dla Romka”.
Andrzej_podpis

Roman Geftasewicz

O mnie

Nazywam się Roman Geftasewicz, urodziłem się 06. 06. 1982 w Jeleniej Górze. Zawsze kochałem tworzyć, dlatego nikogo nie zaskoczył mój wybór szkoły średniej. Skończyłem Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. Później trochę zmieniłem kierunek swojej edukacji, i tak w 2006 roku uzyskałem tytuł licencjata – specjalność język polski – na Kolegium Karkonoskim w Jeleniej Górze. Wtedy także rozpoczęły się moje kłopoty zdrowotne. Coraz poważniejsze problemy z poruszaniem się i bardzo silne objawy o charakterze móżdżkowym. Roztrzęsienie ciała uniemożliwiało mi samodzielne życie.
W marcu 2007 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Pozostałe badania przeprowadzone podczas pierwszej oraz kolejnych hospitalizacji potwierdziły diagnozę postawioną na podstawie wyników MRI. Jest to choroba przewlekła, która uszkadza Centralny Układ Nerwowy, a to prowadzi do powstania objawów, które bardzo przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Mam problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową, utrzymaniem równowagi, męczliwością, osłabieniem mięśni itd.

Co robię obecnie
Przede wszystkim nie poddaję się w drodze po pełnię zdrowia. Każdy dzień jest szansą na sprawdzenie się w obliczu nowych wyzwań, jest możliwością znalezienia tego, co sprawia, że nie gubię radości chwil. Jest możliwością poznania wspaniałych ludzi; dzięki ich pomocy trzy lata temu, wznowiłem naukę w szkole wyższej. W 2014 roku ukończyłem studia – Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Wrocławskim.
Andrzeja Honczar poznałem podczas „Biegu dla Romka” 11.04.2015 w Jakuszycach. Człowiek ten zaskoczył mnie swoją otwartością na niesienie bezinteresownej pomocy. Andrzej pojawił się w odpowiednim miejscu i czasie; właśnie teraz, gdy potrzebuję wsparcia ludzi, którzy tak, jak ja wierzą, że się uda. Wiem, że nie jestem sam, ale potrzebuję Państwa pomocy. Andrzej Honczar jest właścicielem firmy AJ’s, zajmującej się dystrybucją preparatów rowerowych marki Fenwick’s. Każda osoba nabywająca produkt marki Fenwick’s przyłączy się do zbiórki pieniędzy na moje leczenie, ponieważ firma Aj’s przeznacza na ten cel symboliczną złotówkę – 1zł od dowolnego sprzedanego produktu rowerowego Fenwick’s.

Na co zbieram
Obecnie gromadzę środki finansowe na terapię z wykorzystaniem komórek macierzystych. Zabieg jest przeprowadzany w klinice w Indiach i wiąże się z bardzo dużymi wydatkami. W sumie potrzebuję ok. 120 tys. złotych.

Jak można mi pomóc
Od 01.01.2015 mogę przeprowadzać samodzielnie zbiórki publiczne i gromadzić środki z darowizn na koncie założonego przeze mnie, Komitetu Społecznego Lepsze Jutro, który podlega nadzorowi Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Ze środków na tym koncie, będę mógł, poza opłaceniem samego zabiegu, pokryć wszelkie koszty towarzyszące.

Dane do przelewu:
Roman Geftasewicz
Bank Zachodni WBK
nr rachunku bankowego: 79 1090 1926 0000 0001 2970 3135

Będę Państwu bardzo wdzięczny za pomoc finansową, która da mi szansę na powrót do normalnego życia.

Dziękuję.

Romek_podpis

0

Your Cart