+48 797 444 025 | biuro@fenwicks.pl

Wpisz numer karty rabatowejNagroda – Voucher rabatowy AJ'S Fenwick's – „nadeszła wiekopomna chwila”


Prawdziwie szczęśliwi z powodu powrotu do stabilnych i regularnych dostaw preparatów rowerowych marki Fenwick's, po blisko 11-to miesięcznym okresie oczekiwania pragniemy poinformować wszystkich kolarzy nagrodzonych Voucherami Rabatowymi, o możliwosci ich realizacji począwszy od Czwartku, dnia 14/04/2022. Vouchery realizujemy na naszej nowej stronie internetowej www.fenwicks.pl/code - to jedyny sposób. Uprzejmie prosimy... nie pytajcie nas o możliwość wymiany Vouchera na imprezach rowerowych.


Świadomi prawdopodobieństwa wyczerpania obecnych stanów magazynowych w związku z przewidywanym, wzmożonym zainteresowaniem w realizacji sporej ilości przyznanych Voucherów donosimy o przedłużeniu daty ich ważności do 31/12/2022. Takie rozwiązanie pozwoli każdemu z Was zaopatrzyć się w najprzydatniejsze preparaty, w sytuacji kiedy nasze przewidywania okażą się proroczymi i nagle zabraknie tych najbardziej znanych i ulubionych przez Was pozycji.


Kolejna dostawa preparatów, obfitująca w pianki i gąbki do czyszczenia łańcucha, nowe biodegradowalne oleje do łańcucha „All Condition”, profesjonalny smar do łańcucha oraz szczoteczki do czyszczenia napędów rowerowych, zostanie do nas wysłana we wtorek 26/04. „Cierpliwość jest cnotą” - warto więc zaczekać odrobinę dłużej, choćby po to, aby wymienić Voucher na Zestaw biodegradowalnego SPA Fenwick's, absolutną nowość sezonu 2022. Czekaliśmy wszyscy tak długo, być może dodatkowe dwa tygodnie nie zrobi większej różnicy, w przypadku wspomnianego spustoszenia magazynu AJ'S


Zapewnialiśmy, że każdy Voucher AJ'S Fenwick's zostanie zrealizowany. Spełniamy złożoną niegdyś obietnicę, informując jednocześnie, że wysyłkę paczek rozpoczynamy bezpośrednio po Świętach Wielkanocnych. Apelujemy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość.


Przepraszając bezgranicznie za dyskomfort sytuacji popyachający niektórych z Was do niezrozumiałej nam pretensjonalności, pozdrawiamy Was wszystkich ciepło i serdecznie. Pozdrawiamy wiernych nam i oddanych, także tych pretensjonalnych. Pozdrawiamy świątecznie !!!


voucher
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 89 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-08
Świetny produkt! szybka realizacja.
2023-01-25
Super produkty, szybki czas realizacji zamówienia. Dziękuję
pixel